Realizacje

Przygotowanie publikacji książkowej – „Akcja Zdrowie!”

Kilka miesięcy trwało przygotowanie publikacji książkowej, opisującej realizację rozszerzonej części projektu „Akcja Zdrowie!” Program profilaktyki i ochrony zdrowia nowotworów złośliwych oskrzeli i płuc na terenie powiatu proszowickiego. Wykonanie opracowania zlecił, w drodze przetargu, Starosta Proszowicki. W ramach zlecenia przygotowałem, a następnie zanalizowałem wyniki pilotażowych badań ankietowych wśród dzieci szkół podstawowych, wykonałem dokumentację fotograficzną, opracowałem teksty do publikacji i dokonałem składu komputerowego całości.

Poniżej dostępna jest do przejrzenia wersja elektroniczna publikacji (uwaga: duży rozmiar)

„Czytaj więcej”

Rotunda – cmentarz wojenny nr 51

Rotunda - cmentarz wojenny nr 51

Rotunda – cmentarz wojenny nr 51
(fot. Ł. Kraczka)

Cmentarz wojenny nr 51 na Rotundzie to wspaniały pomnik smutnych czasów I wojny światowej i „rzezi narodów”, której świadkami były tereny Galicji. Cmentarz, na którym pochowano 46 żołnierzy armii austro-węgierskiej i rosyjskiej, został zaprojektowany przez słowackiego architekta Dušana Jurkoviča. Stworzone przez niego rozwiązania projektowe nekropolii wojennych (ok. 35 w Galicji) wzbudzają zachwyt i uznawane są za wyjątkowo udane kompozycyjnie i krajoznawczo.

„Czytaj więcej”

Realizacja ujęć do teledysków Happysad w Kawkowie

Happysad i Sky Piastowskie

Happysad i Sky Piastowskie
(fot. Ł. Kraczka)

10 lutego 2017 ukazała się płyta „Ciało Obce” zespołu Happysad. To siódmy album studyjny w dorobku grupy. Album promował od stycznia singiel „Nadzy na mróz”. Towarzyszył mu teledysk – jeden z dziesięciu klipów. Realizacja ujęć do teledysków miała miejsce jesienią 2016 roku i – podobnie jak montaż – została wykonana przez ekipę SKY PIASTOWSKIE w miejscu chętnie odwiedzanym przez muzyków z Happysad, czyli w gospodarstwie Stasia Kamionki w Kawkowie.

„Czytaj więcej”