Realizacje

„Pomysł na rozwój” – realizacja biuletynu informacyjnego

Bardzo krótki czas na realizację i mało sprzyjające lotom BSP i wykonywaniu zdjęć warunki pogodowe sprawiły, że przygotowanie – na zlecenie Starostwa Proszowickiego – biuletynu informacyjnego na temat realizowanych w powiecie inwestycji, stanowiło poważne wyzwanie, jednak efekt jest co najmniej zadowalający. Wpływ na powodzenie przedsięwzięcia miał bardzo krótki czas druku całego nakładu biuletynu, który zrealizowała firma MM Druk Serwis ze Skawiny.

Poniżej dostępna jest do przejrzenia wersja elektroniczna publikacji (rozmiar: 14MB)

„Czytaj więcej”

Przygotowanie publikacji książkowej – „Akcja Zdrowie!”

Kilka miesięcy trwało przygotowanie publikacji książkowej, opisującej realizację rozszerzonej części projektu „Akcja Zdrowie!” Program profilaktyki i ochrony zdrowia nowotworów złośliwych oskrzeli i płuc na terenie powiatu proszowickiego. Wykonanie opracowania zlecił, w drodze przetargu, Starosta Proszowicki. W ramach zlecenia przygotowałem, a następnie zanalizowałem wyniki pilotażowych badań ankietowych wśród dzieci szkół podstawowych, wykonałem dokumentację fotograficzną, opracowałem teksty do publikacji i dokonałem składu komputerowego całości.

Poniżej dostępna jest do przejrzenia wersja elektroniczna publikacji (uwaga: duży rozmiar)

„Czytaj więcej”

Rotunda – cmentarz wojenny nr 51

Rotunda - cmentarz wojenny nr 51

Rotunda – cmentarz wojenny nr 51
(fot. Ł. Kraczka)

Cmentarz wojenny nr 51 na Rotundzie to wspaniały pomnik smutnych czasów I wojny światowej i „rzezi narodów”, której świadkami były tereny Galicji. Cmentarz, na którym pochowano 46 żołnierzy armii austro-węgierskiej i rosyjskiej, został zaprojektowany przez słowackiego architekta Dušana Jurkoviča. Stworzone przez niego rozwiązania projektowe nekropolii wojennych (ok. 35 w Galicji) wzbudzają zachwyt i uznawane są za wyjątkowo udane kompozycyjnie i krajoznawczo.

„Czytaj więcej”

Realizacja ujęć do teledysków Happysad w Kawkowie

Happysad i Sky Piastowskie

Happysad i Sky Piastowskie
(fot. Ł. Kraczka)

10 lutego 2017 ukazała się płyta „Ciało Obce” zespołu Happysad. To siódmy album studyjny w dorobku grupy. Album promował od stycznia singiel „Nadzy na mróz”. Towarzyszył mu teledysk – jeden z dziesięciu klipów. Realizacja ujęć do teledysków miała miejsce jesienią 2016 roku i – podobnie jak montaż – została wykonana przez ekipę SKY PIASTOWSKIE w miejscu chętnie odwiedzanym przez muzyków z Happysad, czyli w gospodarstwie Stasia Kamionki w Kawkowie.

„Czytaj więcej”